Online трансляция

Шукаємо акторів: запорізький інклюзивний театр розшукує нових зірок театру

25 июня 2020

«Рівні можливості» у пошуках талантів. Інклюзивна театральна трупа вже протягом п’яти років працює на запорізькій сцені. Їхні вистави не залишають людей байдужими. І навіть у карантин вони не зупиняли репетиції, адже восени, за можливості, планують виступи. Проте у дещо оновленому складі. Деякі учасники залишили трупу, і тепер режисер Маріанна Смбатян активно шукає їм заміну.

Театральна трупа «Рівні можливості» готується до нового сезону і нових виступів. Щоправда, в оновленому складі. Річ у тім, що колектив залишили троє акторів. Таке їхнє рішення було несподіваним, розповідає керівник трупи, режисер-постановник Маріанна Смбатян. Йдеться про вистави «В кількох кроках від щастя» та «Світло в темряві». Прем’єра останньої відбулася минулої осені. Після цього виконавець головної чоловічої ролі змінився, і режисер тепер знову у пошуках. Знайти актора-чоловіка – завдання підвищеної складності, каже Маріанна. Інша справа – жінки, серед них завжди багато охочих зіграти на сцені. Так, три роки тому до трупи приєдналася Олександра Назаренко. Педагог за фахом, вона завжди мріяла про акторську діяльність. І навіть вагітною залюбки грала на сцені.

Зараз головне – зібрати сильну команду, де кожен би ставився до роботи відповідальною. Наразі, окрім акторів, трупа також потребує і помічників. Якщо Ви бажаєте спробувати себе у ролі актора або ж маєте можливість допомогти інклюзивній театральній трупі, звертайтеся до Маріанни Смбатян у мережі фейсбук.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5