Online трансляция

Шість із шести: Запорізький телеканал TV5 став абсолютним переможцем у регіональних номінаціях національної премії Телетріумф 2018

26 апреля 2018

Вчора в Києві пройшла церемонія нагородження кращих із кращих у телевізійній сфері України. Нагадаємо, 15 із 26 поданих Телеканалом TV5 заявок увійшли до фіналу найпрестижнішої телепремії країни Телетріумф 2018. Цьогоріч запорізький телеканал отримав рекордні шість золотих статуеток

У 2018 році журі премії, яке складалося виключно з членів Телеакадемії, розглядали заявки у 73-х номінаціях. У фінал в кожній номінації увійшли по три заявки. В двох номінаціях трійка фіналістів складалась виключно із проектів TV5.

Золоту статуетку премії Телетріумф отримало унікальне тревел-шоу телеканалу TV5 «Велотревел», як краща регіональна програма будь-якого формату. Прем’єра програми відбулась влітку 2017 року, зараз авторська група активно готується до другого сезону проекту.

Переможцем у номінації «Регіональна інформаційна/новинна програма» став спецпроект TV5 «Донбас сьогодні», над яким вже четвертий рік працює команда Євгенії Мельнік. До речі, цього року Євгенія вже втретє стала кращим регіональним репортером України.

Завдяки роботі команди Євгенії Мельнік у Запоріжжя відправився ще один телевізійний Оскар  — почесне журі віддало найвищу нагороду документальному фільму «На краю Миру. Авдіївка». Тож три з шести статуеток телеканалу TV5 принесла саме команда проекту «Донбас сьогодні».

Кращим ведучим інформаційних програм в регіонах став Андрій Богданович. Це вже друга перемога Андрія та команди «Тиждень. Підсумки» у Телетріумфі – в колекції TV5 є золота статуетка, яку ця інформаційно-аналітична програма отримала за 2014-2015 роки.

Гільдія телеакадеміків визнала роботу Маріам Аракелян «Долі. Діти системи» кращим регіональним репортажем 2018 року.

— Важко переоцінити значимість цієї події для всього Запорізького регіону. Вчора команда Телеканалу TV5 забрала до Запоріжжя всі шість статуеток Телетріумфу, які були призначені для відзначення кращих серед всіх регіональних каналів всієї України. Але особисто для мене, чи не найголовнішим є те, що цього року спеціалісти команди Телеканалу TV5 були представлені у двох національних номінаціях та увійшли у трійку кращих в Україні майстрів своєї справи. Саме це кидає найбільший виклик мені та всій команді. Тож ми знаємо, що будемо робити далі, — поділився генеральний продюсер телеканалу TV5 Максим Онопрієнко.

Нагадаємо, у телеканала TV5 є вже три золоті статуетки премії Телетріумф за минулі роки.  У 2018 році команда телеканалу покращила минулі результати втричі, всього за три роки ставши володарем дев’яти найвищих телевізійних нагород в Україні.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5