Online трансляция

Що запоріжці частіш за все забувають у таксі

11 марта 2020

Компанія Uber представила свій рейтинг, присвячений забутим у таксі речам. Дані аналізувалися по всьому світу, і інформація про українських користувачів сервісом туди також увійшла.

У своєму рейтингу Uber зібрав дані про те, що пасажири таксі забувають найчастіше та у які дні тижня. Зокрема, як передає itc.ua, в Україні рейтинг «найзабудькуватих» очолив Київ. Далі у списку йдуть Львів, Дніпро, Одеса, а замикає п’ятірку рейтингу – Запоріжжя. Серед речей які українці «залишали» в таксі – телефони фотокамери, паспорти, навушники, елементи одягу, зонти, гаманці ключі та прикраси.

Але знаходили українські таксисти після пасажирів у своїх авто і зовсім цікаві предмети. Наприклад – паспорт громадянина Гвінеї, акваріум, червону сукню у білій сумці, боброловку, старовинний фотоальбом та губну гармошку.

Частіш за все українці звертаються до служби підтримки таксі після своїх поїздок по п’ятницях та суботах. По буднях пасажири таксі забувають в авто окуляри, ноутбуки, ключі. А по вихідних – прикраси, електроні цигарки та книги.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5