Online трансляция

Серед постраждалих – діти з дніпровського спортивного клубу: з’явилися подробиці госпіталізації відпочивальників з кирилівської бази

3 июля 2020

У лабораторному центрі МОЗ розповіли подробиці надзвичайної події, що вчора сталася на базі відпочинку у Кирилівці. Серед постраждалих – діти, вихованці спортивного клубу з м. Дніпро.

За кілька днів до масової госпіталізації відпочивальників до бази «Дніпровські зорі» у Кирилівці прибули вихованці спортивного клубу «Спарта» з м. Дніпропетровськ. Усього приїхали 42 дитини та 4 тренерів. Діти харчувалися у столовій бази відпочинку, а також вживали продукти, придбані за територією комплексу – піцу, морозиво та морепродукти.

У лабцентрі повідомили, що постраждали – 14 осіб: 10 дітей у віці від 7 до 15 років та 4 дорослих людини. Але що саме викликало у них розлад – невідомо. Усі діти потрапили до лікарні з явними ознаками отруєнні: рвотою, поносом та температурою близько 38 градусів.

Дітям провели кілька тестів та аналізів, серед яких – тести на ротавірусну інфекцію та патогенної групи кишкових інфекцій. Сімейний лікар Якимівської амбулаторії прибув на базу, де оглянув відпочивальників і запевнив, що тут людей з гострою кишковою інфекцією немає.

Фахівці Держспоживслужби та лабораторного центру, а також медики лікарні провели дослідження і на самій базі. Перевірили усіх робітників харчового блоку, відібрали проби та аналізи. Зараз матеріал знаходиться в роботі. Так само як і тести, які провели постраждалим на коронавірусну інфекцію.

Нагадаємо, вчора ми повідомляли про те, що вночі 1 липня з бази «Дніпровські зорі» у Кирилівці кілька «швидких» госпіталізували багато відпочивальників. ЗМІ повідомляли про те, що постраждалих – 43 особи, але у Кирилівській сільській раді цю цифру спростували і сказали, що постраждалих – 14 осіб. Як бачимо, уб ж цифру наводять і фахівці лабораторного центру МОЗ.

Встановлення обставин та причин масового отруєння, і чи точно це саме отруєння, триває.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5