Online трансляция

Роботи тривають: як проходить ремонт морської дороги у Запорізькій області

8 июня 2021

Ремонт траси Якимівка – Кирилівка у Запорізькій області триває. У Службі автодоріг розповіли, які роботи встигли виконати та чому здача об’єкту затрималася.

Підрядники працюють на трасі Т-08-20 Якимівка – Кирилівка 24/7, та станом на 8 червня роботи ще не завершені. Головною причиною, що стала на заваді здачі траси до початку курортного сезону, стала погода. Через затяжні зливи та грози робочі не могли працювати на об’єкті. Та у Службі зазначають, що частину робіт все ж таки виконати встигли.

Станом на сьогодні на половині відрізку траси до моря, який підлягає ремонту, вже облаштували вирівнюючий шар. І паралельно з цим продовжується фрезерування старого покриття. Наразі робочим залишається завершити етап зняття старого покриття та облаштування вирівнюючого шару на усій ділянці дороги, вкладання нового асфальту, розчистка водопропускних труб та приведення до ладу узбіч. Фінальним етапом стане нанесення дорожньої розмітки та встановлення знаків.

У Службі автомобільних доріг Запорізької області наголосили, що ремонт продовжуватиметься лише у ті дні, коли для цього буде сприятлива погода. І працювати будуть цілодобово. До завершення ремонту на ділянці облаштовано реверсивний рух, тож водіїв просять бути уважними та враховувати цей фактор під час планування поїздок трасою Якимівка – Кирилівка.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-1.php
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-2.htm
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-3.html https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-1.php
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-2.htm
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-3.html