Online трансляция

Робота запорізької фотохудожниці побувала у космосі

24 июня 2020

Запорізька фотохудожниця Тетяна Аверіна створює роботи із надзвичайними квітами. Ефект, який не підвладний електронним програмам, вона створює завдяки допоміжним засобам. Як використовувати скло для зйомки, що найголовніше для фотохудожника та фотографія, що побувала у космосі – вдалося дізнатися з перших вуст.

Тетяна Аверіна займається фотографією вже десять років. За цей час жінка пройшла шлях від сторінки на фейсбуці до членства у Міжнародній федерації фотомистецтв і отримала безліч нагород за свої роботи. Переважно працює із квітами та активно експериментує із різними техніками. Кожна зміна жанру — це своєрідний переломний момент, розповідає фотохудожниця. Починала з макро-фото квітів, близько року працювала із жанровою фотографією, далі — абстрактні світлини і так званий “Голландський натюрморт”, на якому дійсно стираються грані між картиною і фотографією.

І для митця кожна його робота є особливою та неповторною. Але серед світлин Тетяни є дійсно унікальне фото зі своєю історією. «Далеко від рідного дому дуже не вистачає теплих емоцій, які викликала ця робота, і головна з них — надія на успішне повернення на Землю,” — писали у своєму зверненні космонавти. Експедиція пройшла вдало, а космічне фото повернули Тетяні із відповідним сертифікатом.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5