Online трансляция

Робітникам потягів «Укрзалізниці» дозволять використовувати засоби самозахисту

5 августа 2020

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій повідомив про те, що провідникам та іншим співробітникам потягів «Укрзалізниці» дозволять користуватися засобами самооборони. На такі міри пішли після нападу на пасажирку потягу та спробу її зґвалтувати.

Після жорстокого побиття дівчини у вагоні потягу та спроби її зґвалтування, в компанії «Укрзалізщниця» та в уряді почали активно обговорювати питання про захист пасажирів та робітників потягів. Активно просувалася ідея надання провідникам шокерів, та цю ініціативу відхилили.

Криклій зазначив, що шокерами можуть користуватися тільки правоохоронці. А от робітникам потягів можуть надати право користування іншими засобами захисту – газовими балончиками. За словами міністра інфраструктури, краще, аби користувалися балончиками, ніж взагалі ніякими засобами.

Нагадаємо, напад на дівчину стався 1 серпня у потязі «Маріуполь – Київ». До купе дівчини увірвався неадекватни чоловік, який прямо на очах її маленького сина почав бити дівчину кулаками в обличчя, а потім намагався зґвалтувати. Близькі потерпілої розповіли, що допомогу постраждалій дівчині провідниця вагону та директор потягу надати не змогли, а потім навіть просили «зам’яти» конфлікт, аби уникнути покарання за це.

Нападником виявився чоловік, який має 3 судимості, а сам він – з Запоріжжя. Зараз він в СІЗО, розслідування за даним фактом триває.

«Укрзалізниця» також зреагувала на інцидент. У компанії повідомили, що 5 співробітників, які працювали на цьому потязі та були відповідальні за його пасажирів, звільнили.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5