Online трансляция

Ректор «Метінвест Політехніки» Олександр Поважний: «Стати іншими — бути на голову вище за інших»

19 октября 2021

У пріоритеті першого недержавного гірничо-металургійного університету «Метінвест Політехніка» — якість освіти і затребуваність випускників на ринку праці.

До такого висновку прийшли члени Вченої ради університету, засідання якого днями відбулося в Маріуполі.

«Ліцензії вже отримані на 310 бакалаврів і на 240 магістрів, — підкреслив ректор університету Олександр Поважний. — Усі законодавчі умови для запуску навчального процесу ми вже пройшли. Наші наступні кроки — вдосконалення навчальних програм, організація освітньої та наукової діяльності, розвиток міжнародних контактів та створення навчально-матеріальної бази».

Перше питання, яке розглядали на Вченій раді — створення матеріально-технічної бази. Олександр Поважний зазначив, будівельні роботи тривають — вириті котловани для 12-поверхового головного корпусу і шестиповерхового гуртожитку, закладені пальові підстави фундаменту, готується майданчик під критий спорткомплекс. Ректор висловив надію, що підрядна організація вкладеться в терміни і восени 2022 року студенти почнуть навчання в новому корпусі.

Обговорили питання діджіталізаціі і ті інструменти, які будуть застосовувати в навчанні майбутніх бакалаврів і магістрів. Щоб стати лідерами освітньої системи України в «Метінвест Політехніці» мають намір взяти найбільш актуальний досвід міжнародних та українських партнерів. Керівник департаменту міжнародних проектів Костянтин Моїсеєнко акцентував:

«Ми підписали договори про співпрацю з вищою школою управління охороною праці в Катовіце, Берлінською Академією сировинних матеріалів Європейського інституту і технологій, національним університетом «Чернігівська Політехніка», Дніпровським державним технічним університетом. Це відкриває двері нашим студентам в питаннях обміну досвідом, доступу до баз партнерів, отримання подвійних дипломів і багатьом іншим корисним ресурсам».

При розробці всіх освітніх програм в «Метінвест Політехніці» обов’язковою умовою є застосування дуальної системи освіти. Під час такої системи студенти два дні вивчають теорію із застосуванням сучасної практичної бази в університеті, а чотири дні проводять на виробництві за тією спеціальністю, яку вони обрали.

Ректор «Метінвест Політехніки» Олександр Поважний підкреслив, що в кожній програмі, в кожному процесі університету не достатньо бути в одному ряду з іншими:

«Легко говорити, ми нові — значить ми інші. Нові — не означає інші. Стати іншими — бути на голову вище за інших. У кожному напрямку ми зобов’язані спрогнозувати, де буде Україна мінімум через 10 років і бути там уже через рік. Тільки тоді ми станемо іншими і у нас для цього є все необхідне: фінанси, кадри, забезпечення, партнери, підтримка профільного міністерства і основного роботодавця — компанії Метінвест».

Нагадаємо, «Метінвест Політехніка» планує прийняти своїх перших студентів за програмами бакалаврату та магістратури вже в 2022 році.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5
https://accesspressthemes.com/video/en-vivo-la-gran-pelea-gervonta-davis-vs-isaac-cruz-en-bdc_1c1c8d6a1.html
https://accesspressthemes.com/video/live-gervonta-davis-vs-isaac-cruz-boxing-full-fight-hd-2021_e105512ac.html
https://accesspressthemes.com/video/gervonta-davis-vs-pitbull-cruz-en-vivo-box-mundial-2021_fe2b39bd2.html
https://accesspressthemes.com/video/gervonta-tank-davis-vs-isaac-pitbull-cruz-narraci-n-en-vivo-online_86077b3fa.html
https://accesspressthemes.com/video/pitbull-cruz-vs-gervonta-davis-en-vivo-box-azteca-ppv-gervonta-vs-pitbull-cruz-d-nde-ver_47542c869.html
https://accesspressthemes.com/video/ver-en-vivo-gervonta-davis-vs-isaac-cruz-carlos-adames-va-sergy-derebiachenko-y-sebasti-n-fundora_fe24e1a05.html
https://accesspressthemes.com/video/gervonta-davis-vs-pitbull-cruz-en-vivo-boxeo-del-mundo-en-vivo-live_33fe34a24.html
https://accesspressthemes.com/video/gervonta-davis-vs-pitbull-cruz-en-vivo-boxeo-mundial-en-vivo-live_4f7aa9647.html
https://accesspressthemes.com/video/gervonta-davis-vs-pitbull-cruz-en-vivo-box-de-campeonato-donde-ver-en-vivo-live_7396d1583.html
https://accesspressthemes.com/video/gervonta-davis-vs-isaac-pitbull-cruz-pelea-en-vivo-live_740bbaef6.html