Online трансляция

Прості правила економії: як не стати жертвою Чорної п’ятниці

22 ноября 2017

Маркетологи активізувалися у пердчутті великих продажів: 24 листопада у світі наступить так звана Чорна п’ятниця. Історію цього дня можна почитати та подивитися у сюжеті програми Планшет.

Для того, щоб не стати жертвою продавців у цей день та взагалі, дотримуйтеся цих простих правил. Тоді ви зможете накопичити грошей та зекономити час та нерви.

Список покупок

Це класика. Про користь списків знають всі, але не всі їх складають. Можна порадити так само не брати з собою кредитну картку, але це для багатьох не зовсім зручно. Краще заздалегідь позначити для себе суму, яку ви плануєте витратити, і дотримуватися її.

Покупки в інтернеті

Купувати техніку в інтернеті — перше правило розумної економії, особливо якщо вибирати модель відповідно необхідним саме вам функціям. Так само знайдіть в інтернеті сайти з купонами, на них можна дешево купити потрібні вам речі або послуги.

За продуктами на голодний шлунок не відправляються

Це найвірніший спосіб накупити багато непотрібного і калорійного. До речі, в магазинах спеціально роблять правильне освітлення, щоб продукти здавалися більш свіжими і смачними, а також поширюють запах свіжої випічки, який обов’язково змусить вас зголодніти.

Оптом вигідніше

Купуйте дрібним оптом на оптових ринках і в недорогих гіпермаркетах. Перш за все, це стосується господарських товарів. Завжди мати запас, це не тільки зручно, але й вигідно — якщо вам терміново знадобиться якась річ, то доведеться купувати її за будь-які гроші в найближчому магазині, звичайно ж переплативши.

Розплачуйтеся готівкою

Ще один психологічний трюк, щоб заощадити гроші — оплата готівкою, а не кредиткою. Наш мозок сприймає готівку як вичерпний ресурс, а кредитну картку вважає майже бездонною. Тому готівку ми несвідомо прагнемо заощадити.

Користуйтеся сервісом цін

Magazilla, Е-каталог, Nadavi і інші — будь-який з цих сервісів цін допоможе заощадити значні кошти при покупці чого б то не було. Подібні проекти не рекламують товари, їх виробників або реалізаторів, а допомагають підібрати найвигідніші ціни серед усіх представлених.

Купуйте минулорічне

Мова, звичайно ж, не про продукти харчування та швидкопсувні товари. Багато виробників побутової техніки, електроніки і навіть транспорту щорічно знижують ціни на товари, виготовлені в минулому календарному році. Заощадити можна відчутні гроші — аж до 20-ти відсотків вартості товару.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-1.php
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-2.htm
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-3.html https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-1.php
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-2.htm
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-3.html