Online трансляция

Прокуратура домагатиметься стягнення з підприємства в Запорізькій області збитків за забруднення довкілля

3 декабря 2020

Прокуратура Запорізької області звернулась до суду з позовом про стягнення з підприємства збитків, завданих довкіллю викидами забруднюючих речовин в атмосферу, на суму 2,4 млн грн

Читайте також: Свято наближається: у середмісті Запоріжжя почали монтувати новорічне містечко

Прокуратурою встановлено, що одним із найбільших підприємств у регіоні з перероблення молока, виробництва масла та сиру, протягом чотирьох років проводилась діяльність із порушенням вимог природоохоронного законодавства.

Так, підприємство викидало забруднюючі речовини в атмосферу стаціонарними джерелами без відповідного дозволу. Зокрема, викиди вуглецю оксиду, азот діоксиду, ангідриду сірчистого тощо, які є небезпечними та підлягають регулюванню.

Сума завданої довкіллю шкоди, за розрахунком державної екологічної інспекції, становить 2,4 млн грн. При цьому, Запорізька область входить до числа регіонів, які складають основу індустріального потенціалу України. Діяльність промислового комплексу спричиняє негативний вплив на стан довкілля, перед усім за рахунок здійснення викидів шкідливих речовин в атмосферне повітря.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5