Online трансляция

Пробного ЗНО не буде? Як запорізькі абітурієнти здаватимуть попереднє тестування

15 июня 2020

В Україні скасували пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Причина — велика кількість виявлених випадків зараження коронавірусом. Чи зможуть випускники все ж перевірити свої сили перед основним оцінюванням та як можливе перенесення ЗНО вплине на вступну кампанію?

Щороку до проведення основного та пробного зовнішнього незалежного оцінювання знань готуються як школярі, так і посадовці. Ще з грудня 2019-го визначили перелік заходів. Втім, грянув карантин. У Запорізькій області — 8 округів, де мало б проходити і пробне, і основне ЗНО. Це — Запоріжжя, Енергодар, Мелітополь, Бердянськ, Токмак, Оріхів, Пологи та Василівка. Пробне тестування мало відбутись 15-го та 17-го червня. До цього готувались. Зокрема, запаслися засобами індивідуального захисту, вимірювачами температури та дезінфекторами. ТА пробне оцінювання — скасували. Таке рішення ухвалив Кабінет Міністрів через ситуацію з коронавірусом.

скласти пробні тести тепер можна кількома способами. Зокрема, онлайн. Про це кожного випускника, який реєструвався на ЗНО, повідомлять окремо. У Департаменті освіти сподіваються, що хоча б основне оцінювання цього року відбудеться вчасно. Адже від цього залежить вступна кампанія.

Проведення основного ЗНО заплановане з 25 червня до 17 липня. Відповідно, вступна кампанія має стартувати на початку серпня. У Департаменті запевнили: навіть, якщо карантин знову подовжать, діти без атестатів не залишаться.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5