Online трансляция

Про підсумки сесії Запорізької міськради

30 января 2019

Тридцять шоста сесія Запорізької міськради — завершилась. На порядку денному більше шістдесяти питань. Депутати схвалили рішення яке має навести лад у питаннях розміщення в місті тимчасових торгових споруд. Обговорювали і питання обмеження вантажівок на греблі ДніпроГЕСу.

На сесії затвердили розмір туристичного збору у Запоріжжі. Також згідно з рішенням депутатів значно розширений перелік адміністративних послуг, які надаються у відповідних центрах. Розглядалось й звернення до представників обласної влади з приводу розподілу додаткової дотації з держбюджету у 603 мільйони гривень на утримання закладів освіти та охорони здоров’я. У проекті рішення пропонувалось розподілити кошти за єдиним принципом для всіх бюджетів. Звернення у міськраді підтримали. Завтра його мають розглянути депутати обласної ради на позачерговій сесії.

Автор: Телеканал TV5

Другие новостиГлавный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5
close-btn Россия начала полномасштабную войну с Украиной.
Они уже начали наступление на Украину, все крупные города под обстрелом, страдает мирное население. Пожалуйста, поддержите Украину!
✅ ЧЕМ ВЫ МОЖЕТЕ ПОМОЧЬ? Самое главное, что вы можете сейчас сделать для Украины, это ПРОЧИТАТЬ и ПОДЕЛИТЬСЯ проверенной информацией о нападении России на Украину.
🔹 Президент Украины
Интернет: https://www.president.gov.ua/en
Твиттер: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Официальные аккаунты Украины в социальных сетях
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Инстаграм: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство Украины в вашей стране (Интернет, Facebook и Twitter)
✅Помогите защитить Украину — пожертвуйте в главный благотворительный фонд Украины — https://savelife.in.ua/ru/donate/
✅ Помогите защитить Украину — пожертвуйте в фонд Национального банка Украины - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Помогите Украине, разместив на своем сайте этот виджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будь с Украиной!