Online трансляция

Представники запорізьких вишів побували на «космічному виробництві»

29 июля 2020

«Ноосфера» — інжинірингова школа, що має 7 лабораторій по всій Україні. Одну з них, що на базі Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара, відвідали представники провідних запорізьких вишів та обласної ради. Побували на заводі, що виготовляє комплектуючі для космічних ракет.

Інжинірінгова школа — спільний проект Асоціації Ноосфера і кращих технічних вишів України. Одна з семи її лабораторій працює на базі Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара. Талановиту молодь тут залучають до інженерної творчості, створення нових продуктів і компаній, які в подальшому формують конкурентне середовище. Потужності лабораторії встигли оцінити під час робочого візиту і представники запорізької делегації. У її складі –  перший заступник голови облради Єгор Семенков і викладачі провідних вишів Запоріжжя. На власні очі вони могли побачити, як працюють юні винахідники. Їхні проекти покликані заощадити природні та людські ресурси. Інжинірінгова школа, кажуть викладачі,  виступає  каталізатором інновацій, що поєднують науку та бізнес.

Відкриття Інжинірингової школи Ноосфери в Запоріжжі вже обговорюють. Поки визначається її локація. Ініціатори проекту мають надію, що до кінця 2020-го це питання вирішиться.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5