Online трансляция

Правила онлайн-полювання на роботу

3 августа 2020

Неважливо — перебуваєте ви в активному пошуку, підшукуєте вигідне містечко або підробіток. На сайті працевлаштування Jobmix.net знайдеться робота для студентів, викладачів, матусь в декреті, тимчасово залишилися без доходу водіїв, робочих, турагентів, продавців, менеджерів і ФОПів.

 

Оцініть свої таланти

Люди багатогранні і часто не надають значення своїм талантам і навичкам:

  • ваш досвід спілкування з дітьми або догляду за літніми родичами відкриває вакансії аніматорів, нянь, гувернанток, соцпрацівників, доглядальниць, провідних тренінгів;
  • нульова аварійність і тривалий стаж за кермом — відкриті вакансії водіїв муніципального транспорту, міжнародних пасажирських перевезень, таксі, охоронних фірм, інкасаторів, транспортних і логістичних компаній, торговельних мереж та служб доставки;
  • викладачі можуть спробувати себе в ролі технічних письменників, провідних курсів, адміністраторів готелів, ріелторів, менеджерів з продажу.

Поєднуйте захоплення і роботу

У вас треноване тіло атлета — замініть частину занять в тренажерке на вело-доставку піци або перевезення вантажів, влаштуйтеся в патрульну службу, фітнес-зал, пройдіть кастинг в рекламу, попрацюйте фотомоделлю.

Відмінно розбираєтеся в косметиці і Догляду трендах — вам немає ціни в якості адміністратора клініки краси, салону-перукарні, студії стиліста, тренера на курсах візажистів, продавця косметики і парфумерії.

Захоплюєтеся квітникарством — сміливо пропонуйте знання і вміння студіям дизайну, флористичним салонам, великим бізнес-центрам або власникам великих ділянок і зимових садів.

Складіть кілька резюме

Кілька різнопрофільних резюме швидко опишуть ваші професійні характеристики роботодавцю. Використовуйте цифри і факти:% збільшення продажів або кількості клієнтів, розвиток нового напряму, власна база клієнтів і постачальників, знання програм і нормативів.

Кілька резюме потрапляють в розсилки Jobmix.net в різних сферах діяльності. Ви можете одночасно претендувати на вакансії в сфері торгівлі, послуг, науки, мистецтва, транспорту, медицини, фінансів, юриспруденції, мас-медіа.

Оцінюйте умови роботи

Порівнюйте умови зарплати, пільги і преференції для персоналу. Віддайте перевагу офіційним працевлаштування, повноцінному соцпакету, медичну страховку, комфортних умов роботи, оплату навчання, гнучким графіком роботи і відпусток. Цінуйте свій час, знання та навички.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5