Online трансляция

Правила агітації. Про порушення на Запоріжжі

31 января 2019

Чорний піар, порушення у розміщенні місць для агітації та пропагандистські стенди у комунальних закладах — такі порушення у передвиборчій президентській гонці виявили у Запорізькій області. Зі скаргами до органів поліції звернулися представники громадської організації «Опора».

31 грудня 2018 року в Україні стартувала президентська виборча кампанія. Протягом січня 2019-го кандидати розгорнули активну агітаційну діяльність, яка подекуди суперечить чинному законодавству — запевняють представники громадської організації «Опора». У активістів виникли зауваження щодо обладнання місць для проведення політичної агітації. Ознаки порушення виявили у Запоріжжі, Вільнянську, Василівці, Енергодарі та Кам’янка-Дніпровці.

Згідно з Законом України «Про вибори Президента України» зразки зовнішньої агітації повинні містити відомості про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, та замовника. Наразі з двадцяти шести зареєстрованих кандидатів у президенти, у матеріалах передвиборчої агітації одинадцятьох з них виявлено порушення. Також представники «Опори» нагадали, що в межах зміни місця голосування внутрішньо переміщені особи теж матимуть змогу віддати свій голос на виборах президента України, якщо пройдуть відповідну процедуру реєстрації. За тією ж схемою, за наявності необхідних документів, проголосувати зможуть і трудові мігранти, а також громадяни, які в день виборів президента України знаходитимуться не за місцем реєстрації.

Автор: Телеканал TV5

Другие новостиГлавный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5
close-btn Россия начала полномасштабную войну с Украиной.
Они уже начали наступление на Украину, все крупные города под обстрелом, страдает мирное население. Пожалуйста, поддержите Украину!
✅ ЧЕМ ВЫ МОЖЕТЕ ПОМОЧЬ? Самое главное, что вы можете сейчас сделать для Украины, это ПРОЧИТАТЬ и ПОДЕЛИТЬСЯ проверенной информацией о нападении России на Украину.
🔹 Президент Украины
Интернет: https://www.president.gov.ua/en
Твиттер: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Официальные аккаунты Украины в социальных сетях
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Инстаграм: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство Украины в вашей стране (Интернет, Facebook и Twitter)
✅Помогите защитить Украину — пожертвуйте в главный благотворительный фонд Украины — https://savelife.in.ua/ru/donate/
✅ Помогите защитить Украину — пожертвуйте в фонд Национального банка Украины - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Помогите Украине, разместив на своем сайте этот виджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будь с Украиной!