Online трансляция

Повернутися до спорту: запорізькі тріатлоністи відновили тренування

23 июня 2020

Запорізькі триатлоністи у повному обсязі відновили тренувальний процес. Після тривалого відпочинку спортсмени із не аби яким азартом взялись відновлювати свою фізичну форму та сподіваються вже незабаром вийти на змагальну арену. Адже за цим процесом дуже скучили.

Початок карантину виявився для запорізьких спортсменів справжнім випробуванням. Адже  вони знаходились на навчально-тренувальних зборах у Туреччині. Повернутись до України з першого разу не вдалось, адже кордон через Болгарію закрили. Понад тиждень наші триатлети жили як то кажуть «на валізах». Втім, їм все ж посміхнулась фортуна та вони повернулись додому.

Під час карантину тренувались хто як міг. На щастя під час обмежень була можливість відпрацьовувати вело-дисципліну та біг. Плавання було під забороною, адже басейни були зачинені.

Спортсмени тренуються на повну силу, втім не знають до чого їм готуватись. Адже перший старт цього року – чемпіонат України мав традиційно відбутись на початку літа у Запоріжжі, втім, його скасували. Змагання Старого Світу серед молоді та юніорів повинні були стартувати у червні, у Дніпрі. Але їх перенесли на жовтень, а потім і взагалі скасували у цьому місті. Спортсмени скучили за змаганнями, тому наставники знайшли вихід – проводити тренування у змагальному режимі. Вихідними на такий імпровізований старт запорізькі триатлети  вирушать до Дніпра

Автор: Телеканал TV5



Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5