Online трансляция

Потрібна допомога: 13-річний хлопець з Запоріжжя бореться за своє життя

8 апреля 2021

У свої 13 він звик до болю і мріє про єдине – самостійно зробити перші кроки. Максим Фітіскін все життя бореться із ДЦП.

Діагноз лікарі встановили йому в десятимісячному віці. Народившись передчасно, дитина потрапила в реанімацію, а потім два місяці провела у відділенні патології новонароджених. Реабілітації і заняття дійсно дають невеликий, але прогрес. Та два роки тому у Максима почалися проблеми з колінними суглобами, він переніс чотири операції. Відтоді хлопець вимушений ходити в спеціальних ортезах. Зараз важливо всіляко тренувати кінцівки

Окрім регулярних тренувань, кожні три місяці Максим має проходити тривалу реабілітацію у різних центрах. Лише за одну, з урахуванням проживання і харчування, доводиться платити близько тисячі доларів. У родини, де виховується двоє синів, таких коштів немає. Грошима на лікування допомагають благодійники і небайдужі люди. Надія на них і цього разу.

У травні на хлопця чекає ще одна реабілітація в одному зі столичних центрів. Її вартість – майже 19 тисяч гривень. Долучитися до боротьби за життя хлопця можуть усі небайдужі. Допомогу модна надсилати на картку ПриватБанку — 4149 4991 2113 7440 на ім’я Фітіскіна Анастасія Валеріївна.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5