Online трансляция

Poster – основа поліпшення сучасного бізнесу

18 октября 2021

У більшості випадків програма для автоматизації ресторанного бізнесу є не нововведенням, а найважливішою необхідністю. До того ж вартість більшості інструментів не настільки висока, щоб ігнорувати їх і намагатися заощадити. Тим більше відмінні умови пропонуються з боку Poster, де є велика кількість варіантів автоматизації.

Функціонал системи оснащений великою кількістю життєво необхідних функцій:

  • ведення замовлень;
  • поділ рахунків;
  • присвоєння номерів столам;
  • гнучка система меню;
  • додавання модифікаторів;
  • ведення обліку та багато іншого.

Незважаючи на хмарність системи, є можливість підключити додаткове оснащення: принтер чеків, грошовий ящик, фіскальні реєстратори і т.д.

Переваги платформи Poster

Це багатофункціональне рішення, яке адаптується під будь-який формат бізнесу. Ознайомитися з проектом можна за посиланням, активувавши демонстраційний режим. Є чудова можливість спробувати кожен інструмент і функцію, щоб в результаті прийняти рішення про замовлення комплексного вирішення. До того ж в його користь є кілька аргументів:

  1. Товарний, бухгалтерський і складський облік. Управління бізнесом за допомогою єдиного інформаційного рішення, де немає нічого зайвого;
  2. Глибока аналітика. Точна, зрозуміла і проста форма звітності дозволяє оперативно проаналізувати ситуацію і прийняти важливе рішення;
  3. Доступність. З будь-якої точки світу можна отримати доступ до програми з використанням смартфона, планшета або ПК;
  4. Інтуїтивний інтерфейс. Програма проста у використанні, всі функції зрозумілі новачкам, відповідно працювати з Poster може будь-яка людина без додаткових зусиль.

Програмний продукт дозволить автоматизувати великі ресторанні комплекси, об’єднуючи кожен інформаційний блок в єдине ціле.

Як здійснюється автоматизація?

Фахівці заздалегідь оцінюють вимоги клієнта і формують програму з використанням необхідних модульних компонентів. Надалі проводиться тестування всіх ключових моментів і їх аналіз, де, за необхідністю, змінюється функціонал і параметри роботи. Після цього програмний комплекс впроваджується на фізичні носії та надається повна інструкція по роботі.

Заздалегідь підприємці і власники бізнесу можуть оцінити якість автоматизації за допомогою демонстраційного режиму і зрозуміти, як саме доведеться адаптувати програму під свій бізнес, та на які моменти звернути особливу увагу.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5