Online трансляция

Пологівські рибалки власними силами облаштували собі ставок та хочуть його узаконити

3 июня 2020

У Пологівському районі активні селяни взялися і зробили з місцевого забрудненого  водоймища гарне місце для риболовлі та відпочинку. Організувалися і власними силами і власним коштом зарибили став. Ладні і надалі створювати комфорт і красу навколо, але наразі мають на меті вирішити та документально закріпити приналежність водного об’єкта громаді.

Невелика водойма в селі Пологи. Наразі навколо прибрано, облаштовані й спеціальні місця для риболовлі, а у ставку: карасі, білі амури, коропи і товстолобики. Все це справа рук місцевих активістів. Майже смітник люди перетворили на зону відпочинку. Ставком опікуються активні рибалки та просто небайдужі жителі села й околиці. Вони не тільки самостійно чистили його від очерету та бруду. Власним коштом придбали мальків і зарибили водоймище. З часом однодумців побільшало. Сьогодні громада – це півтори и сотні активістів. Днями тут вперше відбулося відкриття сезону риболовлі.

Активісти готові і надалі власними силами створювати благоустрій на території, але рибалок пригнічує той факт, що їхню добру справу оцінюють не всі.

Є переживання у рибалок і щодо майбутнього водойми. Тож активісти хочуть визначити правовий статус водойми і документально закріпити став за громадою. За основу взяли приклад колег-рибалок.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5