Online трансляция

Площу Фестивальну планують реконструювати: скільки грошей виділять

14 декабря 2020

Площу Фестивальну, про реконструкцію якої говорять не перший рік, вже скоро можуть почати ремонтувати. Реконструкція буде проходити за рахунок коштів місцевого, обласного та державного бюджетів

Читайте також: Маршрутника в Запоріжжі оштрафували на 17 тисяч

Заступник губернатора Іван Федоров повідомляв, що в 2020 році обласна рада готова виділити 80 мільйонів гривень на реконструкцію площі Фестивальної, пише «Забор».

Реконструкція включає заміну бетонної основи, благоустрій території, установку нових лавочок та урн, висаджування дерев, кущів та квітів, облаштування ігрових майданчиків, альтанки, павільйонів, заміну інженерних систем, освітлення та ін.

Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації подав на розгляд проект рішення “Про програму соціально-економічного та культурного розвитку на 2021 рік”. У проєкті закладені цифри на реконструкцію центральної площі. Так, 75 мільйонів 899,617 тисяч гривень планують виділити в 2021 році. Загальна сума, яку хочуть віддати на реконструкцію площі Фестивальної – 135 мільйонів 312 тисяч гривень.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5