Online трансляция

У Запоріжжі відбувся чемпіонат України з пляжного волейболу

14 июня 2021

На вулиці літо, а це означає, що на центральний пляж Запоріжжя можна приходити не тільки задля відпочинку, а за емоціями. Цими вихідними у нашому місті відбувся однозірковий чемпіонат України з пляжного волейболу. 

Чемпіонат України з пляжного волейболу традиційно збирає велику кількість як професіоналів, так і аматорів. Цього разу – це 16 чоловічих команд та 20 жіночих – з різних областей.

«Турніри «одна зірка» — це напіваматорські турніри. Вони дозволяють не сплачувати ліцензію гравця на сезон, можна брати участь будь-якій команді, грубо кажучи, з вулиці. В однозіркових турнірах, для того, щоб вони були цікавими, щоб професіонали не обігравали легко аматорів прийнято обмеження перші вісім номерів національного рейтингу не можуть грати в парі на таких турнірах», — зазначив головний суддя однозіркового чемпіонату України з пляжного волейболу Юрій Щитинін.

Варто зазначити, на Запоріжжя чекають ще не одні змагання з пляжного волейболу. Найближчі — вже 23-го червня відбудеться дитячий чемпіонат області, а закриватиме яскравий сезон – тризірковий турнір наприкінці серпня.

 

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5