Online трансляция

Переможці конкурсу “Харчові технології” від благодійного фонду Бориса Колеснікова відвідали Кельн

31 января 2019

Місто, яке захоплює з перших хвилин своєю архітектурою та історією – німецький Кельн. Сюди завітали тридцять кращих студентів з усієї України – переможці конкурсу «Харчові технології», який проводить благодійний фонд Бориса Колеснікова. Нагородою від благодійників їм стала поїздка до Кельну, на кращу у світі виставку солодощів та снеків ISM.

Студенти дізнались більше про римсько-католицький готичний Кельнський собор, церкву Святого Мартіна. Пройшлися мостом Кохання та загадали бажання біля пам’ятника «Двоє зі скриньки». Також, завітали до одного із найстаріших підприємств Кельна де виготовляють парфуми. Воно не припиняло свою роботу з 18 століття. Українські студенти відвідали й Музей шоколаду. Тут — солодка історія світу — понад тридцять століть.

Переможці конкурсу “Харчові технології” від благодійного фонду Бориса Колеснікова вирушили на найбільшу у світі виставку ласощів та снеків ISM. 110 тисяч квадратних метрів — це павільйони виставки ISM. Серед різноманіття солодощів та снеків представлена і технологія виробництва. Президент благодійного фонду Борис Колесніков зазначає — усі роботи молодих спеціалістів заслуговують уваги. А досвід, отриманий на виставці буде безцінним для розвитку харчової галузі в Україні. Крім участі у провідному харчовому форумі світу, у молодих спеціалістів є можливість отримати грант фонду Бориса Колеснікова від п’ятдесяти до ста тисяч доларів на розвиток власного старт-апу. Найближчим часом благодійники оголосять правила участі у новому проекті.

Автор: Телеканал TV5

Другие новостиГлавный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5
close-btn Россия начала полномасштабную войну с Украиной.
Они уже начали наступление на Украину, все крупные города под обстрелом, страдает мирное население. Пожалуйста, поддержите Украину!
✅ ЧЕМ ВЫ МОЖЕТЕ ПОМОЧЬ? Самое главное, что вы можете сейчас сделать для Украины, это ПРОЧИТАТЬ и ПОДЕЛИТЬСЯ проверенной информацией о нападении России на Украину.
🔹 Президент Украины
Интернет: https://www.president.gov.ua/en
Твиттер: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Официальные аккаунты Украины в социальных сетях
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Инстаграм: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство Украины в вашей стране (Интернет, Facebook и Twitter)
✅Помогите защитить Украину — пожертвуйте в главный благотворительный фонд Украины — https://savelife.in.ua/ru/donate/
✅ Помогите защитить Украину — пожертвуйте в фонд Национального банка Украины - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Помогите Украине, разместив на своем сайте этот виджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будь с Украиной!