Online трансляция

Переможці запорізького телевізійного шоу виступили на «My Tribute Show» у Києві

5 октября 2017

У квітні цього року на телеканалі TV5 стартував проект «Tribute Show», участь у якому брали музичні групи міста. Вони змагались за можливість виступити на «My Tribute Show» в столиці. Днями у Києві відбувся грандіозний концерт за участю зірок української естради, які виконали хіти Майкла Джексона. Серед учасників був переможець TV5 Tribute Show запорізький колектив Art-Style та співачка Сабіна Сафарлі. Більше — дивіться далі у сюжеті.

 

Грандіозний телевізійний проект телеканалу TV5 Tribute Show став справжнім відкриттям. Вперше на регіональному телебаченні був запущений новий формат — об’єднання проекту «My Tribute Show» та музичної передачі TV5 «Квартирник». У проекті брали участь шість колективів. Головний приз — виступ на концерті «My Tribute Show» у Києві.

Днями у Києві пройшов концерт «My Tribute Show» — цикл трибьютів, де українські виконавці співають пісні легенд світової музики. Цьогоріч  концерт був присвячений королю поп-музики Майклу Джексону.

Серед учасників концерту — запорізький гурт Art-Style Band та лідер колективу Far4 Сабіна Сафарлі. Відзначають, що завдяки перемозі в проекті TV5 “Tribute Show” для них відкрились нові можливості.

Учасниця гурту Фарфор Сабіна Сафарлі хоч і не перемогла в запорізькому “Tribute Show”, але також отримала можливість виступити у Києві.

Високий рівень запорізьких учасників відзначає і продюсер «My Tribute Show» Павло Шилько. Каже, що проект телеканалу TV5 дав можливість відкрити нові таланти.

Загалом цього вечора гості слухали світові хіти Майкла Джексона у виконанні українських зірок —  Тамерлана та Альони, Злати Огнєвич, Віталія Козловського, Мішель Андраде, та інших.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5