Online трансляция

«Перемога у нас в крові»: запорізькі спортсмени стали донорами

16 июня 2020

«Перемога у нас в крові» — всеукраїнська акція, в межах якої спортсмени та уболівальники стають донорами крові стартувала у Запоріжжі. Організатори заходу закликають усіх громадян долучитися до благодійності та допомогти тим, хто потребує крові та її компонентів у щоденній боротьбі за власне здоров’я.

У середньому за день до обласного центру служби крові приходять пів сотні донорів. Проблем із запасом крові на сьогодні немає. Втім, якщо плазма зберігається кілька років, то еритроцити – 42 дні, саме їх запаси необхідно поповнювати щотижня. І до донорства постійно долучаються нові люди. Цього разу ними стали запорізькі спортсмени.  Спочатку спортсмени та їхні тренери мають пройти низку процедур. Зареєструватися, та отримати медичну картку, здати усі необхідні аналізи, і якщо все в нормі, то можна йти здавати кров.

Акція «Перемога у нас в крові», цьогоріч стартувала вперше за ініціативи Товариства Червоного Хреста та Міністерства молоді та спорту України. Мета – формування культури добровільної здачі крові. Нині це актуально, адже з початком пандемії COVID-19 донорів значно поменшало.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5