Online трансляция

Офіційно завершено: коли і як у аеропорту Запоріжжя почне працювати добудований пасажирський термінал

9 июня 2020

Завершено будівництво нового пасажирського терміналу в Запорізькому міжнародному аеропорту Запоріжжя. Минулого тижня його відвідав міністр інфраструктури Владислав Криклій. Він  оцінив результати роботи та зазначив, що сприятиме розвитку аеропорту та відкриттю нових рейсів

Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» знаходиться у власності міста. З 2016 року тут розпочалася реалізація програми розвитку, яку ініціював міський голова Володимир Буряк. За кілька років було повністю відремонтовано злітно-посадкову смугу, встановлено сучасне світлосигнальне обладнання. Крім того, була відремонтована рульова доріжка та облаштовані парковочні місця для літаків. Головна гордість комунального підприємства — новий пасажирський термінал. Він сучасний, комфортний та здатний прийняти в рази більше пасажирів, ніж його попередник. Це не просто будівля. Для його повноцінної роботи довелось проектувати та зводити багато суміжних споруд.

Оновлений аеропорт зацікавив авіаперевізників. Чимало рейсів відкривалось протягом останніх років. Цьогоріч також планується відкриття нових напрямків. Зокрема до Гданська, Вільнюса, Кракова, Вроцлава, Відня, Будапешта та інших міст Європи. Зараз, в умовах відновлення авіасполучення після жорсткого карантину, аеропорт очікує офіційних заявок від авіакомпаній. Після їхнього надходження та отримання всіх дозволів, пасажири зможуть скористатися послугами нового терміналу. Крім того, керівництво міста та аеропорту зараз працюють над відкриттям нових внутрішніх рейсів.

А поки треба дочекатись рішення авіакомпаній про відновлення перевезень. І тоді новий термінал Запорізького аеропорту зустріне перших відвідувачів.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5