Online трансляция

Новий тренд-бук та колекція сувенірної продукції: як в Запоріжжі підготувались до старту туристичного сезону

25 марта 2019

Запоріжжя продовжує активно розвивати туристичну сферу та готуватись до нового сезону. В місті розробили та виготовили друге видання збірки туристичних трендів, а також – нову колекцію сувенірної продукції. Детальніше про це в ефірі Ранку з TV5 розповідали голова Департаменту культури і туризму Сергій Білов, а також начальниця управління туризму Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Катерина Сімонова.

Тренд-бук став збіркою підсумків проведення Туристичного бізнес-форуму, на який свого часу до Запоріжжя завітали десятки експертів у сфері туризму зі всієї країни. Протягом форуму вони проводили панельні лекції, дискурси та виступи, в ході яких ділились своїм баченням про те, що у туризмі буде актуально в новому сезоні, і про те, чого буде вимагати турист.

Кращі тренди гостинності зі всієї України зібрали в одному виданні та презентували його в Запоріжжі. Це ж видання, як розповіли спікери, презентують і на всю країну, в рамках масштабної туристичної виставки в Києві.

Як пояснив начальник Департаменту культури і туризму Сергій Білов, знайти для себе актуальну та важливу інформацію у тренд-буці зможуть усі, хто працює в сфері туризму: готельєри, ресторатори, адміністратори будь-яких рівнів, менеджери, маркетологи та інші. Тим, хто представляє «іншу сторону» сфери, самим туристам, тренд-бук також стане цікавим.

Презентація тренд-буку в Запоріжжі стала однією з визначних подій для розвитку туризму в Запоріжжі. Окрім неї у Туристичному інформаційному центрі презентували нову лінійку сувенірної продукції, з новим дизайном. Цього року айдентика та головні символи нашого міста стали головними мотивами для створення стильних сувенірів, таких як чашки, тарілки, сумки, одяг, аксесуари, блокноти та інше. Придбати нову продукцію вже можна як в самому Турцентрі, так і в режимі онлайн, на сайті туристичного порталу нашого міста.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5