Online трансляция

Низька явка та багато порушень: як у Запоріжжі проходять вибори

25 октября 2020

У Запоріжжі продовжуються вибори. До закриття виборчих дільниць залишається менше 2 годин, явка виборців залишається низькою, а порушень зафіксували вже майже 200.

У прес-службі поліції повідомили про те, що станом на 17 годину у Запорізькі області зафіксовано 186 звернень про порушення виборчого законодавства. Вже встигли відкрити 2 кримінальних проваджені та скласти 10 протоколів про адміністративні порушення. Більшість порушень стосуються агітації, відсутності виборців у списках, порушень під час проведення опитувань тощо.

Серед «найгучніших» порушень – викрадення 40 бюлетенів з дільниці у Вознесенівському районі, факти фото- та відео-фіксації волевиявлення громадян. Викрадені бюлетені, як запевнипли у поліції, повернули до дільниці, а зловмисника притягнули до відповідальності. Йому вже повідомили про підозру.

Як ми повідомляли раніше, у смт. Балабине порушили правило таємного голосування на дільниці.

Продовжують повідомляти і про кількість виборців, яка прийшла сьогодні на дільниці. Явка у Запоріжжі та області – низька. Станом на 15:00, за інформацією керівниці апарату Облради Зінаїди Бойко. На дільниці прийшло близько 25% від загальної кількості виборців.

Причинами такої малої кількості людей на дільницях називають черги, які виборці бачать на дільницях.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5