Online трансляция

Незвичний дует: у Запоріжжі фотохудожник та депутат презентували власну фото-фиставку

13 июля 2019

Дикі тварини, незаймані степи та природна ілюзія: таємничий світ Хортиці розкриває найнесподіваніші таланти. Запорізький фотограф Ігор Лавров та депутат облради Віктор Бусько презентували спільну виставку.

Ігор Лавров професійно займається фотографією 5 років, його роботи захоплюють, а він не уявляє свого життя без камери. Його напарник — депутат облради Віктор Бусько. Він, окрім як вміло вирішує проблеми регіону, ще й чудово фотографує. Познайомились фотографи кілька років тому на одному з підприємств міста. Відтоді почали товаришувати та обмінюватись секретами фотомистецтва.

Десь півроку тому їм прийшла думка поділитися кращими світлинами з мешканцями міста.

Ігор Лавров представив 9 робіт. Над зібранням такої колекції майстер працював майже 5 років, але це того вартувало. Кожна світлина — унікальна, зі своєю історією. Так, зовсім випадково, чоловіку вдалось упіймати унікальний кадр з конем. Віктор Бусько, у свою чергу, представив на виставці 3 фотороботи. На пошук вдалих кадрів пішло більше 4 місяців. Зважаючи на  зайнятість, доводилось жертвувати сном.

Такі зусилля фотографів не лишились непоміченими. Публіка у захваті. Роботи митців відзначив голова обласної організації Національної спілки фотохудожників. Результати роботи фотомайстрів пустять з аукціону. А виручені кошти підуть на благодійність та допомогу дитячим будинкам.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5