Online трансляция

Небезпека за вікном: як запоріжцям врятуватися від неймовірної спеки та палючого сонця

7 июля 2020

Градусні рекорди сягають по всій країні. В обіймах аномальної спеки й Запоріжжя. Людям доводиться шукати прохолоду скрізь: кондиціонер, напої або морозиво. Адже такі перепади ослаблюють організм, й навіть призводить до купи хвороб.

Шалена спека вже серйозно докучає українцям. Подекуди стовпчик термометра сягає сорока градусів на сонці. Й пляж для багатьох жителів міста неабиякий вихід, адже деякі вже втомилися від вибриків цьогорічної погоди. На запорізьких пляжах свої порятунки від спеки. Запоріжці впевнені: морозиво та холодні напої — на розхват. А коли смаколики закінчилися, тоді час приступати до водних процедур Однак ігнорувати безпеку надмірного знаходження у воді — не варто, —  запевняють фахівці. До того ж, так засмагати й ще у саму спеку людям старшого покоління, дітям — зовсім небезпечно. Медики попереджають: нехтування елементарними правилами  — це пряма загроза вашому життю.

Кому ж доведеться спекотні тижні працювати, ефективно знизити температуру допоможе кондиціонер. Однак не поспішайте забігти в охолоджену кімнату. Різка зміна температури лише нашкодить, — кажуть фахівці.

Якщо вірити синоптикам, то така спека буде тривати зовсім не довго. Тож, відпочивайте і не працюйте на відкритому сонці. Користі буде більше.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5