Online трансляция

Небезпечна смакота: як запоріжцям правильно обирати сезонні фрукти та ягоди

1 июля 2020

Стиглими, соковитими та смачними фруктами та ягодами переповнені прилавки ринків та полиці супермаркетів. Черешня, полуниця, абрикоси, малина  – все це дуже смачно, але нерідко здавалося б корисні продукти викликають алергію. Тож як правильно обрати літню смакоту, аби вона не нашкодила здоров’ю?

Бактерії, нітрати та пестициди, що можуть викликати отруєння чи алергічні реакції — це лише частина неприємностей, які можна отримати у разі вживання неякісних фруктів та ягід. Аби уникнути розладу шлунку їх потрібно добре мити, якщо вживати буде дитина, то бажано зняти і шкірку з тих фруктів, де це можливо. За словами дієтологів, кількість нітратів, якщо вони є, також можна зменшити. Продукти краще придбати на офіційних ринках та у супермаркетах. Не купуйте фрукти на стихійних ринках та вздовж проїжджої частини. Вдома зберігайте їх у прохолодному місці, — радять фахівці.

Стиглі, соковиті та яскраві фрукти й ягоди не рідко можуть спровокувати й алергічну реакцію. Обережно та в міру алергологи радять вживати цитрусові, яблука, банани, нектарин, персик, чорницю, чорну смородину, полуницю, виноград та малину. Перші алергічні прояви можуть з’явитися вже протягом 5-10 хвилин.

Автор: Телеканал TV5



Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5