Online трансляция

Не змарнуй: як у Запоріжжі провести вихідні

20 сентября 2019

Непомітно і дуже швидко, але і вересень підходить до свого завершення. Не дивлячись на примхи погоди, у Запоріжжі все ще залишилися можливості корисно та яскраво провести вихідні. Ловіть традиційну добірку заходів, на які TV5 радить вам потрапити, щоб розпочати нову неділю без відчуття змарнованих вільних днів.

Шоу про легенду світової музики

21 вересня запоріжці та гості міста зможуть «по-новому» подивитися на історію легендарного музиканта, Френка Сінатри. Джаз, танці у стилі кабаре, найвідоміші пісні зірки світової музики  — все це обіцяють показати гостям великого шоу, яке відбудеться у концертному залі ім. Глінки. Початок – о 19:00, деталі – тут.

 

 

Запорізька версія Octoberfest’у

Якщо не можете відвідати головне пивне дійство світу у Мюнхені, долучіться до нього у Запоріжжі. У Мануфактурі Розенталь цими вихідними пройде свій власний Октобер фест, запорізького масштабу. Гостям обіцяють багато пива, традиційні закуски, музичний супровід та інтерактиви, які допоможуть поринути у атмосферу великого фестивалю. Початок – о 14:00. Деталі – тут.

 

 

Praha-weekend

На о. Байда цими вихідними, 21-22 вересня відбудеться великий корисний фестиваль. У програмі – виступи більш ніж 40 спікерів-практиків, які поділяться знаннями у різних сферах – від правильного харчування до життя у стилі zero-waste. Гостям обіцяють майстер-класи, лекції, практикуми. Не обійдеться і без розважальної програми. Початок – 21 вересня о 10:00. Деталі – тут.

 

 

 

Корисно про освіту

22 вересня запоріжці зможуть дізнатися про все, що стосується освіти у нашому місті. В рамках Pecha Kucha, яка пройде у Класичному приватному університеті, спікери у короткий строк зможуть ознайомити учасників з тим, яку освіту можна отримати в нашому місці, чому навчатися дітям та дорослим, де і як це робити, а також – про «творчу» та «спортивну» освіту. Початок – 15:00. Деталі – тут.

 

 

Пізнавальний суботник

У неділю запоріжців запрошують долучитися до корисного еко-заходу. Містян та гостей нашого краю запрошують на о. Хортиця, де планують влаштувати великий пізнавальний суботник. Такий івент стане майданчиком для нових знайомств, отримання нової корисної інформації, та для того, щоб кожен зміг зробити свій вклад у покращення оточуючого нас середовища. Початок – о 12:00. Деталі – тут.

 

 

Відкладіть ковдри та «залипання» у серіали до більш холодних часів, а ці вихідні проведіть з користю та отримайте від них максимум позитивних емоцій.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5