Online трансляция

Не змарнуй: як провести вихідні у Запоріжжі

15 ноября 2019

Передостанні вихідні листопада ще порадують запоріжців та гостей міста доволі теплою та приємною погодою. Тож ми, як завжди, закликаємо вас не марнувати вільні дні на те, щоб залишатися вдома, та готові допомогти вам у плануванні своїх вихідних. Ось добірка заходів, які точно допоможу провести цей час з користю та отримати гарний настрій.

Еко-толока на Кургані кохання

В суботу, 16 листопада, запоріжців кличуть на корисний та приємний захід – суботник. Місце, яке будуть рятувати від сміття – Курган кохання. Прибирати планують територію в’їзду до цієї пам’ятки. Тим, хто захоче долучитися, радять брати з собою перекус, чай та каву, і вдягатися у зручний одяг та взуття. Інвентар для прибирання обіцяють надати організатори. Початок – об 11:00. Деталі – тут.

 

 

Insta-день

В цю ж суботу запоріжців будуть вчити «користуватися» однією з найпопулярніших соцмереж, Instagram’ом. Під час Insta promo day відвідувачам невеличкого тренінгу розкажуть про те, що таке стратегія для просування акаунту в Інсті і як її будувати, познайомлять з «розкішним» контентом для цієї мережі та навчать, як його створювати. Окрему увагу обіцяють приділити таргету та його налаштуванню. Початок – о 10:00. Деталі – тут.

Ярмарок сучасних вакансій

У Запорізькому центрі молоді завтра, 16 вересня, відкривається Digital Job-2019. Організатори кажуть, що цей захід – платформа, яку будують для співпраці між роботодавцями, працівниками IT-сфери і тими, хто лише планує долучитися то цієї галузі. Учасників ярмарку вакансій очікують лекції, воркшопи, презентації. Початок – об 11:00. Деталі – тут.

 

 

Високе мистецтво для дітей

Проект «Філармонія для дітей» у Запоріжжі продовжується. І цього разу, у неділю, 17 листопада, маленьким мешканцям та гостям нашого міста пропонують познайомитися з 7 чудесами світу та 7 чудесами України. Але розповідати про них будуть у незвичний спосіб, за допомогою музики. Обіцяють цікаві інтерактивні ігри та виступи музикантів. Початок – о 12:00. Деталі – тут.

 

 

 

 

 

Корисне про дешеву Європу

У Edison coworking space проведуть зустріч, яка точно стане у нагоді тим, хто прагне відкривати світ. Тревелжурналістка розкаже учасникам заходу про те, як не витрачати на подорожі усі гроші світу, як подивитися на одну з найдорожчих країн світу усього за 150 євро, а також – усе про подорожі на самоті. Початок — о 14:00. Деталі — тут.

 

 

Холодна пора року гарна тим, що заходів у ці дні – небагато. А значить – «розірватися» між ними не так важко. Тож не марнуйте час, розважайтеся, пізнавайте нове та корисне. Гарних вам вихідних!

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5