Online трансляция

«Не твоє тіло» — огляд фільму

19 октября 2017

Знайома усім історія знову оживає на екрані. Та цього разу — в кумедній інтерпретації італійців. Чоловік та жінка міняються тілами та пізнають одне одного іншого боку у комедії «Не твоє тіло»

На сайті IMDB стрічка отримала 6,6 бала з 10, а також була номінована на Срібну стрічку як краща комедія, проте поступилася місцем теж італійському фільму «Закону тут не місце».

Що, якщо одного разу ви помінялися тілами з вашою другою половинкою? Про це навіть не замислювалися Андреа і Софія. Якби не один експеримент, в результаті якого пара виявляє, що вони опинилися всередині один одного. Буквально! Тепер Софія — блискучий лікар, а Андреа — приваблива телеведуча на підйомі своєї кар’єри. Їм належить не тільки змиритися зі своїм новим тілом, а й приміряти на себе всі звички і знання один одного … Їй проводити важкі операції, йому освоїти журналістську професію з усіма витікаючими наслідками.

Стрічка «Не твоє тіло» підходить для перегляду як усією сімєю, так і для побачення.

Для режисера цієї картини Сімоне Годано ця картина стала другою роботою у кіно та першою повнометражною роботою. Дебютував у кіно Сімоне з короткометражкою «Ніяких орхідей». Хто ж зіграв головних героїв дізнайтеся прямо зараз з рубрики «Кіноманія» у програмі «Ранок з TV5«.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5