Online трансляция

Не потусуємося: в Україні обмежили роботу нічних клубів

9 июля 2020

Міністерство охорони здоров’я прийняло рішення про ще одне обмеження в рамках дії карантинних заходів. Стосуватиметься воно часу роботи нічних клубів.

На думку міністра культури Олександра Ткаченка, нічні клуби у нинішніх реаліях працювати у звичному форматі не мають права, тож їх роботу треба обмежити. Він пропонував МОЗ та МВД розглянути це питання, і спільного рішення досягти вдалося. Клубам заборонять працювати після 23 години.

Також міністр зазначив, що він особисто вважає власників клубів та організаторів роботи таких закладів – злочинцями, а самі клуби – розсадниками вірусу. Адже у таких місцях не дотримуються жодних карантинних мір: ані маскового режиму, ані соціальної дистанції, ані дезінфекції. Тож робота клубів сьогодні може «принести» сотні інфікованих на covid вже завтра. А ще Ткаченко вважає роботу таких закладів просто несправедливою, адже поки нічні клуби працюють як ні в чому не бувало, заклади культури, як театри чи кіно, вимушені сильно «недопрацьовувати»: скорочувати кількість відвідувачів та графік роботи.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5