Online трансляция

Не хвилюйтеся та носіть з собою документи: у СБУ попередили про проведення планових навчань у Бердянську та Мелітополі

18 сентября 2020

Управління Служби безпеки України в Запорізькій області повідомляє, що в період з 21 по 25 вересня на території Запорізької області відбудуться антитерористичні навчання. Дії розгортатимуться у Бердянську та Мелітополі.

Силовики влаштують тренування, які проходитимуть в умовах, максимально наближених до реальних. З 21 по 22 вересня навчання проходитимуть у Бердянську, а з 23 по 25 – у Мелітополі. Разом з співробітниками СБУ тренування проходитимуть також співробітники Національної поліції, Нацгвардії, ДСНС та інших регіональних суб’єктів боротьби з тероризмом, органів влади та самоврядування.

Заради проведення навчань на деяких територіях можливе обмеження руху транспорту та введення заборони на прохід людей. У пересічних можуть перевіряти документи, також можуть

В СБУ просять громадян з розумінням поставитись до події, носити з собою у ці дні документи, що посвідчують особу та не перейматися.
Управління Служби безпеки України в Запорізькій області закликає мешканців і гостей регіону із розумінням поставитись до можливих обмежень і незручностей, належним чином реагувати на законні вимоги та дії правоохоронців, мати з собою документи, що засвідчують особу

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5