Online трансляция

Національна поліція затримала мафіозі, який керував кримінальним угрупуванням на території Запорізької області

20 сентября 2019

На Полтавщині відбулося затримання Самвела Денецького — впливового мафіозі, який керував кримінальними угрупуваннями по Україні, в тому числі і в Запорізькій області

Про затримання повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Нацполіції.

«Самвел Донецький – найвпливовіший мафіозі, як він особисто себе називав, починаючи з 90-х, керував кримінальним угрупуванням на Донеччині, згодом поширив свій вплив у Запоріжжі та Полтавщині. Жага до абсолютної влади у злочинному світі та зневага до принципів кримінального «статуту» — характерні риси лідера ОЗГ, учасники якого спеціалізувалася на рекеті, викраденні людей, торгівлі зброєю, погрозах, фізичних розправах та замовних вбивствах. Крім того, організатор угрупування перебував у розшуку Інтерполом за вчинення умисного вбивства на території Республіки Вірменія», — розповідає перший заступник голови НПУ Євген Коваль.

«Звинувачений у вимаганні з тортурами у складі та на чолі злочинної групи, Самвел потрапив за грати на 14 років та був етапований на західну Україну. Завдяки тим же зв’язкам у потрібних органах домігся переведення на Запорізьку область, а згодом опинився на волі раніше потрібного строку. На збуті героїну знову був затриманий, але відбувся лише відсидкою у СІЗО протягом 3,5 років. У 2015 році лідер ОЗУ разом зі своїми бойовиками починає «гриміти» на всю Україну, вчиняючи злочин за злочином», — розповідає Коваль.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5