Online трансляция

Найбільший плавкран Європи вивозять з Запоріжжя: куди і навіщо його відправили

12 мая 2021

Сьогодні, 12 травня, плавкран «Захарій», що задіяний на будівництві запорізьких мостів, відправили до сусідньої області. Його транспортують на ремонт.

Протягом 3 днів «Захарій» буде йти до Херсонської області, де його будуть ремонтувати. В заводських умовах йому «залатають» пробоїну, яку він отримав коли наткнувся на підводну скелю, і лише після цього він отримає відповідні документи про технічну придатність, та зможе повернутися до роботи вже у Запоріжжі. У Службі автодоріг прогнозують, що на ремонт «головного будівельника» піде 25-28 днів, і ще 3 дня – на зворотній шлях до Запоріжжя.

В цілому ж фахівці оцінюють пошкодження як не критичне, але допоки наслідки зіткнення плавкрану зі скелею не усунуть, працювати він не може. Відсутність крана на будівництві все ж таки позначиться на будівництві мостів. Через його ремонт доведеться відтермінувати забудову верхової частини вантового мосту. А вже через це відклали і строки відкриття об’єкту. Тепер мости планують здати в експлуатацію не до Дня незалежності, а до кінця року.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5