Online трансляция

На запорізькому прайді затримали 3 агресивно налаштованих чоловіків

21 сентября 2020

Вчора, 20 вересня, у Запоріжжі пройшов перший прайд, велика акція за права представників ЛГБТ-спільноти «Місто без стереотипів». Як водиться, без агресивних противників заходу не обійшлося.

Акції на підтримку представників ЛГБТ-спільноти у місті проводяться не перший раз, але таких масштабних, саме прайду, у Запоріжжі до цього року не було. Цього разу до заходу долучилися близько 500 учасників, які приїхали з різних міст України. В рамках прайду учасники акції нагадали про те, що вони – такі самі члени суспільства, які повинні мати свої конституційні права. І ані гендер, ані сексуальна орієнтація не повинна на це впливати.

Втім, традиційно, знайшлися ті, хто вирішив висловитися «проти», і зробити це у агресивній формі. Молодики намагалися кидати яйця та петарди у активістів, а один з противників прийшов на мітинг зі зброєю.

На щастя, запорізький прайд пройшов доволі мирно і без потерпілих. Охорону акції забезпечували близько 700 правоохоронців, і саме вони швидко реагували на порушників спокою. 3 агресорів затримали та доставили до райвідділу.

А активісти не просто заявили про себе та показали, що вони – тут, і їх багато, а ще й висунули умови до діючої влади, серед яких – ввести в Україні інститут реєстрованого громадянського партнерства, реалізувати Національну стратегію в області прав людини, виявляти та фіксувати злочини на тлі гомофобії і трансфобії і багато іншого.

Фото: 061

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5