Online трансляция

На Запоріжжі за новими правилами вже розмитнено три автівки на єврономерах

7 декабря 2018

Перші ластівки розмитнення легкового транспорту за новими правилами – це три автівки марок Volkswagenта Renault. Їхні власники пригнали авто з Литви та після здійснення митних формальностей на митному посту «Запоріжжя – центральний« Запорізької митниці ДФС сплатили державі майже 190 тисяч гривень митних платежів (мито, акцизний податок, ПДВ)

Зокрема, за перший транспортний засіб VolkswagenPassat 2001 року випуску та вартістю 1700 євро сума митних платежів склала 58225 гривень. За друге аналогічне авто 2006 року випуску сплачено 69406,94гривні. За розмитнення третьої автівки Renault MeganeScenic 2007 року виготовлення та вартістю 1900 євро нарахування склали 61915,48 гривні.

Нагадаємо, новий порядок митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією, передбачено Законами України від 8 листопада 2018 року №2611-VIIIта №2612-VIII, що набули чинності з 25 листопада 2018 року.

Для випуску вживаного автомобіля на єврономераху вільний обіг на території України громадянин повинен надати митному органу разом з електронною митною декларацією такі документи:

— реєстраційні (технічні) документи на транспортний засіб (як правило, це технічний паспорт);

— документи, що підтверджують право власності особи на транспортний засіб (як правило, це договір купівлі-продажу) або право ним розпоряджатися та декларувати (як правило, це доручення);

рахунок-фактуру (інвойс) або інший документ, який визначає вартість товару (можливо, це буде один і той же документ, що підтверджує право власності);

підтвердження про зняття транспортного засобу з обліку в іншій країні.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5