Online трансляция

На Запоріжжі викрили групу осіб, що займалися масовим виробництвом фальсифікату

9 апреля 2021

Правоохоронці Запорізької області викрили цілу групу осіб, що організували незаконний промисел фальсифікату. У них виявили десятки тисяч контрафактної алкогольної продукції.

Як повідомляють у прес-службі управління Нацполіції Запорізької області, силовикам вдалося припинити діяльність незаконного угрупування, яке займалося виготовленням та збутом «паленого» алкоголю. До складу формування входило 6 осіб, які організували роботу підпільних цехів з виготовлення контрафакту. Продукцію під виглядом товару українських брендів поставляли у магазини запорізької та Херсонської областей.

В ході розслідування цієї справи силовики провели 29 обшуків у місцях виготовлення «продукції», складських та офісних приміщеннях, і навіть у точках продажу контрафакту. І в ході цих обшуків правоохоронці виявили та вилучили обладнання для виготовлення напоїв, 4 275 літрів спирту, 1700 літрів готової горілчаної продукції, понад 2 тисячі літрів «товару», що подавався під виглядом українських брендів, 200 літрів підробного коньяку, пляшки, кришки, підробні марки тощо. Крім цього, на місцях обшуку знайшли пістолет, чорнові записи.

За фактом події ведеться розслідування та відкрито кримінальне провадження. Фігурантам готуються повідомити про підозру.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5