Online трансляция

На Запоріжжі літній чоловік потрапив на «гачок» телефонного шахрая

22 октября 2021

Телефонні шахраї продовжують спустошувати електронні гаманці мешканців Запорізької області. Цього разу від дій шахрая постраждав 59-річний чоловік.

59-річний мешканець Бердянська втратив майже 12 тисяч гривень заощаджень, повіривши словам невідомого чоловіка. Шахрай представився по телефону співробітником фінансової установи та запевнив потерпілого, що з його рахунку хтось намагається зняти кошти.

Літній чоловік перехвилювався та не роздумуючи повідомив зловмиснику конфіденційну інформацію. Аферист спустошив рахунок чоловіка.

Наразі правоохоронці вживають всі необхідні заходи, щоб знайти зловмисника. Також вкотре нагадують мешканцям нашого регіону не нехтувати правилами безпеки. Найкраще уточнити ту чи іншу інформацію, зателефонувавши на гарячу лінію банку. Якщо ви стали жертвою шахраїв, негайно звертайтесь до найближчого відділення поліції або телефонуйте на лінію «102». Саме завдяки цьому можна оперативно розшукати шахрая.

Читайте також: мешканка Запоріжжя потрапила на гачок шахрая, який діяв за схемою «ваш родич у біді». Жінка втратила майже 40 тисяч гривень, рятуючи доньку від проблем із законом.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

 

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5