Online трансляция

На сцені театру імені Магара відбулася прем’єра вистави «Norway Today»

27 февраля 2019

За крок до смерті, або життя на краю, прем’єра вистави «Norway Today». Таку назву мала газета, в якій опублікували статтю про підлітковий суїцид. Саме вона і лягла в основу п’єси драматурга Ігоря Бауершими. Історія про двох молодих людей, які познайомилися в соцмережі і зважилися зробити крок у прірву.

Рішення ціною в життя. На сцені театру ім. Магара – героїня п’єси чеського драматурга Ігоря Бауершими «Norway Today». Молода дівчина довго виношувала думку про самогубство, і врешті зважується на цей крок. І на цьому шляху Юлія знаходить однодумця. Через соцмережі вона знайомиться з Августом. Разом молоді люди планують свою останню путь до Норвегії.

Режисером-постановником вистави виступив одесит Олександр Іваненко. У процесі роботи вивчав проблему підліткового суїциду. І насамперед його вразили цифри. Робота над виставою тривала півтора місяця. За цей час акторам не раз доводилося поринати у власні спогади, відтворюючи в пам’яті критичні моменти життя. І сьогодні вони вже свідомо можуть відповісти на питання. Та чи можна зрозуміти це, коли розум поглинає ненависть до життя, такого недосконалого. У той же стрибок у прірву виявляється не таким вже й легким рішенням, коли опиняєшся за крок до смерті. Чим ближче до смерті, тим більше розкривається характер головних героїв. Їхні діалоги просякнуті водночас щирістю, гумором та притаманною підліткам нерішучістю. Але немає сумнівів – цих двох пов’язує дещо більше. Це свідомий вибір режисера – залишити надію глядачам. Зробити висновки з цієї історії, на думку митця, мають як підлітки, так і їхні батьки.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5