Online трансляция

На порозі «жовтої» зони: як працюватимуть навчальні заклади Запорізької області

20 сентября 2021

Чи увійде Запорізька області до «жовтої» карантинної зони – стане відомо вже завтра. Вдома чи все ж за партами – як навчатимуться школярі та студенти і чи працюватимуть дитячі садочки у «жовтій» зоні епіднебезпеки? 

Офлайн заклад може працювати, якщо щеплено більше 80-ти відсотків персоналу. Якщо ж цей поріг вакцинації не подолали – заклад йде на «дистанційку».

«На сьогодні ми маємо більше 80% вакцинованого персоналу у 37 школах і 48 закладах дошкільної освіти, це фактично третина. Якщо брати по області, то на п’ятницю у нас ця цифра складала більше 200 закладів — близько 260», — зазначив заступник директора департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Віктор Захарчук.

Наразі найбільше ж персоналу вакциновано в обласних школах-інтернатах.

«Заклади загальної середньої освіти з пансіонами – це школи-інтернати обласного підпорядкування – у нас фактично із 28 таких закладів — 27 на сьогоднішній уже мають 80, а деякі 92, 95 і 97% вакцинованого персоналу», — додав заступник директора департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Віктор Захарчук.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5