Online трансляция

На море закордон: на які світові курорти вже пускають українців

3 июля 2020

Через пандемію коронавірусу низка країн залишаються закритими для нас, але деякі все ж таки відкрили кордони. Серед них – найвідоміші світові курорти.

Громадян України поки що не прийматимуть у більшості країн Євросоюзу, спираючись на занадто нестабільну епідеміологічну ситуацію. Але деякі європейські країни все ж таки готові приймати українців без обов’язкової 2-тижневої ізоляції. Такі ж умови влаштували не лише у європейській частині, а й у Єгипті.

Нещодавно свої кордони для українців відкрила Польща. Дістатися сюди можна як автобусами та літаками, так і власним авто. На самоізоляцію по прибуттю до Польщі українців не відправлятимуть, але головною умовою є засоби індивідуального захисту та контроль у аеропортах.

Відкрили кордони і Сербія та Чорногорія. У Чорногорії перевірять результати тестів на COVID-19, який був зроблений не пізніше, ніж за 72 години до прибуття у країну. А у Сербії обмежень та правил потрапляння на територію країни немає. Але і транспортне сполучення, зокрема – авіа, відновлено не повністю.

Ще 2 країни, куди можна відправитися на закордонну відпустку до моря – Албанія та Хорватія. У Албанії, як і у Сербії, обмежень та правил немає. А хорвати вимагатимуть підтверджене бронювання житла. Авіа до Хорватії також ще не відновили, тож дістатися можна буде лише автошляхом.

Одна з перших погодилася приймати українців на відпочинок Туреччина. Зараз сюди потроху відновлюють авіа, але готелі та апартаменти вже чекають туристів. Карантинних заходів тут для нас не вводять, але обов’язковою умовою є придбання страхового полісу на випадок ураження коронавірусною інфекцією.

І ще одна тепла країна з морем – Єгипет, який також погодився відкрити кордони для наших туристів. У Єгипті сидіти на карантині не доведеться, але там ситуація з розповсюдженням вірусу також нестабільна. І ті, хто все ж таки оберуть відпочинок тут, вимушені будуть відсидіти 2 тижні на ізоляції вже вдома, повернувшись з Єгипту в Україну.

Окрім цих країн в’їзд дозволено і у країни за більш «екзотичними» напрямками. Такі, як Сомалі, Іран, Ірак та інші. А от улюблені багатьма тропіки та райські острови, як Балі, Тайланд, В’єтнам та інші азійські країни, поки що залишаються повністю зачиненими для нас.

Для зручності українців на сьогодні розробили онлайн-мапу, на якій позначено, які країни для нас відкриті і за якими умовами туди можна потрапити.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5