Online трансляция

«Муніципальна няня»: як працюватиме нова соціальна допомога?

31 января 2019

З вересня 2018 року Уряд впровадив так званий «пакунок малюка». При народженні дитини жінка безкоштовно отримує подарунок з необхідними в перший період життя малюка речами. А вже з цього року реалізується проект «Муніципальна няня».

Уряд розширює соціальну допомогу сім’ям, в яких народжуються діти. Стартував проект «Муніципальна няня». Для його реалізації з держбюджету виділено 500 мільйонів гривень. Отже, розглянемо детальніше, що являє собою ця допомога. Безповоротна допомога від Уряду прив’язана до прожиткового мінімуму для дітей. Компенсація виплачуватиметься управлінням соціального захисту населення в кінці кожного місяця й автоматично переглядатиметься щороку відповідно до прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років, що визначений станом на 1 січня відповідного року.

Розглянемо покрокову інструкцію для отримання компенсації від держави на послуги «муніципальної няні».

1. Самостійно обрати няню.

2. Укласти офіційний договір (не потребує нотаріального завірення).

3. Подати документи в управління соціального захисту населення: — заява, — копію договору з нянею, — свідоцтво про народження дитини, — копію сторінок паспорту мами або тата, — документи про оплату послуги няні (виписка з банківського рахунку) Жінка, яка прагне офіційного працевлаштування в сім’ї по догляду за дітьми, має оформити ФОП та відкрити рахунок у банку, на який надходитиме її заробітна плата.

Формалізація відносин між батьками та нянею додасть іще більшої відповідальності та впевненості обом сторонам, — сподіваються урядовці. Няня, маючи офіційне працевлаштування, отримає впевненість у завтрашньому дні, а мама гарантію, що її дитина у надійних руках.

Автор: Телеканал TV5

Другие новостиГлавный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5
close-btn Россия начала полномасштабную войну с Украиной.
Они уже начали наступление на Украину, все крупные города под обстрелом, страдает мирное население. Пожалуйста, поддержите Украину!
✅ ЧЕМ ВЫ МОЖЕТЕ ПОМОЧЬ? Самое главное, что вы можете сейчас сделать для Украины, это ПРОЧИТАТЬ и ПОДЕЛИТЬСЯ проверенной информацией о нападении России на Украину.
🔹 Президент Украины
Интернет: https://www.president.gov.ua/en
Твиттер: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Официальные аккаунты Украины в социальных сетях
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Инстаграм: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство Украины в вашей стране (Интернет, Facebook и Twitter)
✅Помогите защитить Украину — пожертвуйте в главный благотворительный фонд Украины — https://savelife.in.ua/ru/donate/
✅ Помогите защитить Украину — пожертвуйте в фонд Национального банка Украины - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Помогите Украине, разместив на своем сайте этот виджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будь с Украиной!