Online трансляция

Мрії здійснюються: як маленька запоріжанка опановує верхову їзду

2 июня 2020

До Міжнародного дня захисту дітей депутати Запорізької обласної та міської ради започаткували акцію для дітлахів, які прагнуть розвиватись та пізнавати все нове. Сьогодні ми розкажемо про Аліну Дідух. Її мрія — це спілкування із кіньми та тренування з верхової їзди.

Своєю енергією дев’ятирічна Аліна Дідух може надихнути багатьох дорослих. Адже поки під час карантину дехто з нас лише замислюється над опануванням нового хобі чи іноземних мов, дівчинці вдається успішно поєднувати багато занять от вже кілька років. Аліна займається малюванням, співами, танцями, вивчає англійську мову. До того ж на відмінно справляється і зі шкільною програмою. Мати дівчинки — Юлія Дідух зізнається: поєднати виховання та розвиток одразу трьох дітей їй дається нелегко, адже в Аліни є старші брат і сестра. Та все ж досвід, отриманий у шкільні роки, допоможе дітям гармонійно розвиватись та зростати впевненими у собі та своїх силах, — переконана жінка. Та найбільше Аліна любить тварин. Мріяла, аби у неї нарешті з’явилась можливість відвідувати тренування з верхової їзди, бо справжня пристрасть дівчинки — це коні.

А дитячі мрії мають здійснюватись, — переконані депутати Запорізької обласної та міської ради, які до Міжнародного дня захисту дітей започаткували соціальний проект. Його мета — втілення мрій дітлахів, які прагнуть розвиватись.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5