Online трансляция

Митрополит Запорізький і Мелітопольский Лука написав заяву до поліції на новостворену політичну партію

4 июня 2019

Митрополит Запорізький і Мелітопольский Лука обвинувачує запорізький осередок політичної партії «Демократична сокира» в розпалюванні міжрелігійної ворожнечі

Вчора, 3 червня, стало відомо, що Митрополит Лука написав заяву до поліції щодо неправомірних дій «ДемСокири», які, на його думку, розпалюють межрелігійну ворожнечу своєю публікацією у соціальній мережі.

Відповідну заяву він зробив на сайті УПЦ МП.

У заяві Лука згадує Юрія Гудименка і Олександра Лебідя, а також наводить витяг з публікацій «Демсокіри» в Фейсбук, які, за його думку, є неприпустимими:

«Так у публікації, серед іншого, містяться погрози (дослівна цитата: «Ми не хочемо бачити їх на нашій землі, хочемо, щоб їм тут було спекотно й дискомфотно»), а також безпідставні звинувачення священнослужителів нібито у вчинених протиправних діях (дослівна цитата: «За роки незалежності ці дядьки в рясах загарбали собі купу церков або ділянок під церкви.»)

Не кажучи вже про те, що на фотознімку, що супроводжує публікацію, священнослужителі вочевидь зображені поряд із нацистами Гітлерівської Германії, тобто прирівнюються до останніх автором публікації».

Наприкінці заяви Лука просить поліцію провести обшуки в приміщеннях «Демсокіри», де, на його думку, можуть перебувати докази правопорушень фігурантів заяви, а також відкриття кримінального провадження проти Лебідя та Гудименка за ч.3 ст. 161 Кримінального кодексу України.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5
close-btn Россия начала полномасштабную войну с Украиной.
Они уже начали наступление на Украину, все крупные города под обстрелом, страдает мирное население. Пожалуйста, поддержите Украину!
✅ ЧЕМ ВЫ МОЖЕТЕ ПОМОЧЬ? Самое главное, что вы можете сейчас сделать для Украины, это ПРОЧИТАТЬ и ПОДЕЛИТЬСЯ проверенной информацией о нападении России на Украину.
🔹 Президент Украины
Интернет: https://www.president.gov.ua/en
Твиттер: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Официальные аккаунты Украины в социальных сетях
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Инстаграм: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство Украины в вашей стране (Интернет, Facebook и Twitter)
✅Помогите защитить Украину — пожертвуйте в главный благотворительный фонд Украины — https://savelife.in.ua/ru/donate/
✅ Помогите защитить Украину — пожертвуйте в фонд Национального банка Украины - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Помогите Украине, разместив на своем сайте этот виджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будь с Украиной!