Online трансляция

Мистецтво, освіта та інфраструктура: які питання вирішували на засіданні запорізького виконкому

24 июня 2019

Оплата навчання у мистецькій школі, реконструкція дитячих садків та  святкування Дня молоді і Дня Конституції. Ці та інші питання сьогодні обговорили під час засідання Запорізького міськвиконкому.

На порядок денний винесли більше сотні питань. Одне з них — погодження розміру плати за навчання у мистецьких школах міста. Представники департаменту культури і туризму вивчили ситуацію з оплатою навчання у інших містах України. Вони запевнили, що Запоріжжя впевнено тримає середні ціни. Проект рішення, яким передбачалось залишити діючі ціни, учасники засідання підтримали. Таким чином, вартість навчання у запорізьких школах мистецтв становитиме від 160 до 330 гривень на місяць.

Говорили на засіданні і про скорочення черги у дитячі садочки. Нещодавно міський голова відвідав дошкільний заклад у Заводському районі. Там наразі завершується реконструкція. І це стало кроком на шляху до скорочення черги у дитсадки Запоріжжя. Ще 2 дошкільні заклади, у Дніпровському та Шевченківському районах, сьогодні також на реконструкції. З їх відкриттям черги у дитячі садки Запоріжжя більше не буде.

Підняли тему і розвитку та приведення до ладі інфраструктури. З понеділка стартував активний етап ремонту доріг у місті. У трьох районах проводиться ремонт дорожнього покриття. На деяких ділянках міняють більше тисячі квадратних метрів асфальту.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5