Online трансляция

Мистецтво з запчастин: чоловік у Пологах створює креативні вироби з автодеталей

7 мая 2020

У Пологах майстровитий чоловік виготовляє цікаві та креативні вироби із непотрібних старих автозапчастин. Натхнення і нове хобі з’явилося під час карантину. Руками майстра вже створено кілька великих та малих залізних скульптур, а на подвір’ї чоловіка тепер незвичні охоронці у вигляді двох собак.

Чоловік за професією інженер-механік. Працює на залізниці, а у вільний від роботи час ремонтує автівки. Тож у гаражі час від часу збирається купа непотрібних запчастин. А почалося все із роздумів: що подарувати дружині на день народження. Нове хобі так захопило чоловіка, що за лічені дні з’явилась сова і ось така гарна птаха. Майстер додав своїм роботам кольорів і тепер вони – головна прикраса клумби. В хід інколи йдуть й інші підручні матеріали.

Майструє Олег лише тоді, коли є настрій і натхнення. У період карантину роботи у механіка поменшало, але з’явився час для творчості. Тож чоловік планує розвивати свої навички і надалі. Та не складати автодеталі у непотрібні ящики, а робити з них справжні витвори мистецтва.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5