Online трансляция

Міністр охорони здоров’я України назвав причини різкого зросту кількості хворих на covіd-19

16 июня 2020

Максим Степанов назвав причини, через які, за його словами, різко збільшується кількість хворих на коронавірус. Головна – нехтування засобами особистого захисту.

Під час щоденного брифінгу МОЗ міністр охорони здоров’я зазначив, що різке зростання кількості хворих почали фіксувати минулого тижня – саме тоді, коли в Україні почав діяти адаптивний карантин: відкрилися заклади громадського харчування, відновили роботу транспорту та відвідування громадських місць. Степанов зазначив, що люди «переплутали пом’якшення карантину з повним зняттям його обмежень».

Багато українців повністю нехтують рекомендаціями «місцевого» міністерства та Всесвітньої організації охорони здоров’я, серед яких – носіння захисних масок чи респіраторів у транспорті та громадських місцях, дотримання соціальної дистанції у чергах і тих самих місцях, регулярна обробка приміщень та поверхонь, а також – використання антисептичних заходів та регулярне миття рук.

Тож українцям вкотре нагадують: вірус нікуди не подівся та не відступив, карантин продовжується, його не скасували. Не наражайте на небезпеку себе та своїх оточуючих. Адже якщо кількість хворих продовжить зростати, і кількість випадків нових уражень буде постійно збільшуватися, жорстокі обмеження можуть і повернути.

Зазначимо, що лише за останню добу, з 15 на 16 червня, підтверджено 666 нових випадків ураження на коронавірусну інфекцію.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5